O nas

  

Jesteśmy parą kochającą wspólne pasje - RL DESIGN to jedna z nich!

Pasja do wnętrz i tworzenia pięknych przedmiotów była w nas od zawsze. Podziwialiśmy piękne tkaniny, obserwowaliśmy proces projektowania i budowy domów, szukaliśmy inspiracji w otaczającym nas świecie. W końcu przyszedł czas na nas - wybudowaliśmy wymarzony dom szkieletowy, który następnie wykończyliśmy sami, z pomocą bliskich nam ludzi. Doświadczenie zebrane przez poprzednie lata wykorzystaliśmy to zaprojektowania wnętrz nie tylko oryginalnych i estetycznych, ale również funkcjonalnych. To właśnie na potrzeby naszego domu zaczęliśmy tworzyć nasze pierwsze, autorskie dodatki do wnętrz. Również tutaj w końcu znalazły swoje miejsce nasze roślinne rysunki, które wcześniej leżały na dnie szuflady. W pewnym momencie zdecydowaliśmy, że czas się tym wszystkim podzielić - założyliśmy profil na Instagramie i zaczęliśmy prezentować naszą twórczość i wnętrza światu.

Zainteresowanie naszym autorskim, roślinnym rysunkiem przeszło nasze wyobrażenia. W ten sposób stworzyliśmy markę Rysowane Liście. Od nieśmiałego podzielenia się naszymi pomysłami po raz pierwszy, dotarliśmy do miejsca, w którym tworzyliśmy własną kolekcję roślinnych plakatów oraz sklep internetowy. A to był dopiero początek! Na naszej drodze trafialiśmy i wciąż trafiamy na wspaniałych ludzi, którzy pomogli nam uwierzyć, że możemy spełnić nasze twórcze marzenia. 

W 2022 roku przeobraziliśmy markę Rysowane Liście w znacznie większy projekt - RL DESIGN. Cieszymy się, że dziś możemy zaoferować Ci zarówno nasze autorskie produkty, tekstylia i abażury na miarę, jak również elementy wyposażenia wnętrz tworzone przez twórcze marki i rękodzielników. Ponadto chcemy zapewnić Ci również inspiracje i wiedzę w postaci prezentowania wielu produktów w naszych własnych wnętrzach, konsultacji wnętrzarskich oraz merytorycznych wpisów na naszym blogu. Myśl o łączeniu oryginalności, estetyki i funkcjonalności towarzyszy nam do dziś. Mamy nadzieję, że miejsce, które stworzyliśmy pomoże Ci stworzyć wnętrza Twoich marzeń.

 

Kamila i Damian

 

 

 

O naszej działalności opowiadamy również na:

Kanale Domy Marzeń i blogu Blisko Poznania 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.