Zwroty i reklamacje

 

Zwrot:

Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt nie wpasował się w Twoją wizję, możesz skorzystać z prawa odstąpienia od umowy. Aby z niego skorzystać:

1. Złóż oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. w formie wiadomości e-mail na adres kontakt@rldesign.pl. Na złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. W przypadku umowy obejmującej różne produkty, dostarczane osobno, czas ten jest liczony od dnia otrzymania ostatniej części zamówienia.

2. Wyślij zwracany produkt w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, na dane:

DKK Damian Kończal
ul. Charzykowska 34
60-458 Poznań
kontakt@rldesign.pl
695226743

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Zwracany towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki podczas transportu. Przesłanie produktu niekompletnego lub naruszonego nie będzie uznane jako wiążące dokonanie zwrotu.

W ciągu 14 dni od otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwrócimy Ci wcześniej dokonane płatności. 

Pamiętaj, że prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Ci w odniesieniu do umowy:

  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  • w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 

Reklamacja:

Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta, lub z zapisów niniejszego Regulaminu, należy w pierwszej kolejności kierować na adres kontakt@rldesign.pl

Odsyłany przez Kupującego towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Kupujący. Koszt wysłania reklamowanego zamówienia lub jej pozycji jest zwracany przez Sprzedawcę w razie uznania reklamacji za uzasadnioną.

RL DESIGN zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

W celu dokonania reklamacji prosimy o kontakt: kontakt@rldesign.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.