Płatności ratalne
 
Jeśli potrzebujesz możliwości rozłożenia płatności za Twoje zamówienie na wygodne raty, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie!
Raty Alior Bank to:
 • Możliwość rozłożenia płatności za Twoje zakupy na od 3 do 48 rat przy zamówieniach o wartości od 100 zł do 7750 zł.
 • Miesięczny koszt pożyczki na poziomie 1%.
 • Skorzystaj z kalkulatora prezentującego symulację rat za Twoje zakupy w różnych konfiguracjach: Kliknij tutaj aby przejść do kalkulatora rat

 

Jakie korzyści niosą za sobą płatności ratalne w naszym sklepie?

 • Prosta i szybka procedura zajmująca do 15 minut.
 • Płatności ratalne bez wizyty w banku - wszystko załatwiasz online.
 • Do skorzystania z Rat Alior Bank wystarczy jedynie dowód osobisty, konto w banku oraz podstawowe informacje o dochodach i zatrudnieniu.
 • Bezpieczna płatność - prosta i sprawdzona weryfikacja przelewem.
 • Dopasowujesz okres kredytowania do własnych potrzeb - od 3 do 48 rat.
 • Brak wpłaty własnej - skorzystaj z płatności ratalnych na całe zakupy.

 

Jak skorzystać z płatności ratalnych? Poznaj proces krok po kroku!

 1. Skompletuj Twoje zamówienie w koszyku.
 2. Podczas składania zamówienia wybierz opcję płatności Raty Online (Alior Bank). Zostaniesz przekierowany do wniosku elektronicznego w Alior Banku.
 3. Uzupełnij elektroniczny formularz wniosku. Niezbędne w tym celu będzie przygotowanie danych, takich jak numer dowodu osobistego, numer konta bankowego informacje o dochodach i zatrudnieniu.
 4. Decyzję otrzymasz maksymalnie do 15 minut.
 5. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, kolejnym krokiem będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 zł.
 6. Po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz potwierdzenie realizacji płatności ratalnych. Na podany adres e-mail otrzymasz umowę ratalną.

 

Dodatkowe informacje:

1. Czy można zrezygnować z płatności ratalnej?

W przypadku zwrotu towaru (zgodnie z Regulaminem sklepu RL DESIGN) natychmiast po zakupie, możesz odstąpić od umowy pożyczki do 14 dni od daty otrzymania towaru. W tym celu należy odstąpić od umowy kupna w sklepie RL DESIGN przez poinformowanie o tym fakcie sprzedawcy drogą elektroniczną (na adres kontakt@rldesign.pl ) i odesłanie towaru oraz jednoczesne zgłoszenie do banku odstąpienia od umowy ratalnej. Jeśli zwrot zostanie dokonany zgodnie z Regulaminem sklepu RL DESIGN, otrzymasz kwotę pożyczki na rachunek bankowy wskazany we wniosku. Otrzymaną kwotę należy wpłacić do banku, spłacając pożyczkę.

2. Odstąpienie od umowy ratalnej w przypadku reklamacji produktu.

Jeżeli reklamacja ma miejsce do 14 dni od daty otrzymania towaru, należy odstąpić od umowy kupna w sklepie RL DESIGN przez poinformowanie o tym fakcie sprzedawcy drogą elektroniczną (na adres kontakt@rldesign.pl ) i odesłanie towaru oraz jednoczesne zgłoszenie do banku odstąpienia od umowy ratalnej. Jeśli zwrot zostanie dokonany zgodnie z Regulaminem sklepu RL DESIGN, otrzymasz kwotę pożyczki na rachunek bankowy wskazany we wniosku. Otrzymaną kwotę należy wpłacić do banku, spłacając pożyczkę.

Jeżeli reklamacja ma miejsce później niż 14 dni od daty otrzymania towaru lub nie w danym przypadku nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy (np. produkty wykonane na zamówienie) cała procedura przebiega bez zmian. Należy jednak dokonać spłaty całkowitej kwoty pożyczki do zapłaty na dany dzień. Reklamacja jest rozpatrywana, jak w przypadku zamówienia opłaconego w tradycyjny sposób.

3. Odstąpienie od umowy ratalnej w trakcie spłaty pożyczki.

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy ratalnej po upływie ustawowych 14 dni. W przypadku chęci wcześniejszej spłaty pożyczki należy spłacić kwotę całkowitą do spłaty na dany dzień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.